81 747 25 00 lksm@lksm.pl

Jako firma, dla której kruszywo jest głównym elementem oferty, koncentrujemy swoje wysiłki na tym, aby było ono najlepszej jakości. Żwir, piasek, kamień poddajemy szczegółowym badaniom, aby ich jakość była jak najlepsza. Dostarczamy Państwu różnego typu kruszyw, mieszanki, kamienie oraz wszystko co potrzebne w budownictwie.

W naszej ofercie znajduje sią się:

  • Mieszanka 0-16mm oraz 0-8mm, dobrze sprawadza się ona jako gotowa podbudowa pod chodniki i ścieżki rowerowe.
  • Kamień naturalny 32-90 mm, taki kamień dobrze sprawdzi się jako element ozdobny do ogrodu, można nim wysypać oczka wodne, elementy dekoracyjne, występuje on w zróżnicowanych barwach.
  • Pospółka, jej wykorzystanie jest bardzo szerokie. Używa się jej w budownictwie do zasypywania wykopów, można tworzyć z niej nasypy kolejowe, dobrze sprawdza się w budownictwie drogowym.
  • Żwir 2-8; 8-16; 16-40 mm, tego rodzaju kruszywa możemy użyć do drenażu, odwodnienia, studni chłonnych.
  • Piasek do betonu, piasek 0-2. Jest nam potrzebny, gdy chcemy coś wymurować.

Nasze materiały to świetnie nadają się jako kruszywo drogowe, dlatego współpracujemy z wieloma firmami z branży budowy dróg. Jednak nie zamykamy się tylko na współprace z firmami i prowadzimy sprzedaż klientom indywidualnym. Nasze kruszywo wydobywamy w dwóch kopalniach. Pierwsza znajduje się w Berezie druga w Lipinach.

Zachęcamy do kontaktu z nami, a z pewnością dobierzemy odpowiednie materiały do państwa potrzeb. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

żwir, kamienie, piasek, kruszywo drogowe